Barbara Nowacka

Prywatna strona sympatyków Barbary Nowackiej.

Nieetyczne działania Barbary Nowackiej

W związku z licznymi pytaniami, dlaczego od dłuższego czasu nie są zamieszczane nowe informacje, pragniemy wyjaśnić, że ma to związek z uzyskaniem informacji o wielkiej hipokryzji Barbary Nowackiej.

Skontaktował się z nami były student uczelni, na której Barbara Nowacka była kanclerzem, przedstawił nam dokumenty świadczącym o dużym prawdopodobieństwie, że mógł zostać wprowadzony w błąd, a także przedstawił nam nagranie rozmowy, w czasie której Barbara Nowacka proszona o pomoc w rozwiązaniu problemu okazała wielkie lekceważenie. Próbowaliśmy uzyskać stanowisko Barbary Nowackiej, ale zostaliśmy zlekceważeni w ten sam sposób.

Dotychczas nie wyjaśnialiśmy publicznie tej sprawy. Nie chcieliśmy, aby mogła w jakikolwiek sposób zaszkodzić środowisku lewicowemu. Uznaliśmy, że wystarczające będzie zaprzestanie prowadzenia portalu. Obecnie, gdy Barbara Nowacka stała się częścią obozu liberałów, uznaliśmy, że jest to dobry moment, aby wyjaśnić prawdziwe przyczyny.

Nie popieramy takiej hipokryzji. Uważamy, że nie można głosić publicznie wartości lewicowych, a prywatnie okazywać lekceważenie osobom, które mają prawo czuć się oszukane. W najbliższych wyborach zachęcamy do głosowania na kandydatów z listy Lewicy.

oszustwo

Komentarze są wyłączone.