Barbara Nowacka

Prywatna strona sympatyków Barbary Nowackiej.

czas kobiet

Podczas dyskusji z Joanną Muchą i Małgorzatą Gosiewską, Barbara Nowacka zgodnie przyznała, że Beata Szydło wykonała bardzo dobrą pracę przy kampanii Andrzeja Dudy. O tym, czy nadchodzi teraz czas kobiet w polityce i czemu ich obecność na najważniejszych stanowiskach jest ogromną wartością dodaną rozmawiano w czwartkowym programie „Świat się kręci” – do obejrzenia tutaj.

11057506_497999833680360_7352243816952219146_n

komentarzy 6

 • Psychologia Koloru pisze:

  Ten wpis robi wielkie wrażenie, swooją lekkością wprawia w osłupienie, Chciałbym tak Jak ty frazować piękne zdania przyjmij najszczersze gesty wielkiego uznania.

 • Gitara pisze:

  Słowa mają ogromną moc, Ja bardzo w to wierze. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu jak zaklęta jest madrość, której szukamy w życiu przez bardzo długi czas. Twój blog to dosadnie urzeczywistnia!

 • Kawa pisze:

  Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

 • Manifest Wegetariański pisze:

  Służysz społeczności blogowej, pięknie składasz frazy. przyjmij najszczersze wdzięczności moich wyrazy 🙂

 • Kuba Wojewódzki pisze:

  Czy jest prawdą to co piszesz, czy wierzysz we wszystkie swoje słowa ? bo od tych wszystkich mądrości urosła mi już głowa 🙂

 • Solorz Memy pisze:

  Nie wiem czy wiesz ale tworzysz bardzo ciekawe i inspirujące treści. Trzymaj dalej tak wysoki poziom, a już wkrótce osiągniesz szczyty wyszukiwarek na topowe frazy 🙂

Zostaw komentarz