Barbara Nowacka

Prywatna strona sympatyków Barbary Nowackiej.

Barbara Nowacka w Kawa na Ławę 4.01.

kawa_na_lawe

Zdaniem Barbary Nowackiej, nakłady na służbę zdrowia są za małe, a ponadto środki te są źle dystrybuowane. Polityczka zauważyła, że nie może leczyć dobrze lekarz, który mając na pacjenta 15 minut, 8 minut musi przeznaczyć na biurokrację.

Zachęcam do obejrzenia programu.

komentarzy 7

 • Gitara elektryczna pisze:

  Uważaj, żebyś przez nieuwagę nie stworzył czegoś wiekopomnego i na stałe wpisał się w cyfrowy świat internetu. 🙂

 • Kawa pisze:

  Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Czym się inspirujesz na codzień ? skad czerpiesz pomysły na wpisy ?

 • Memy pisze:

  Hi there,I enjoy reading through your article post, I wanted to write a little comment to support you and wish you a good continuationAll the best for all your blogging efforts.

 • Weganizm pisze:

  Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie i subsbskrybuję kanał RSS. Pozdrowienia 🙂

 • Humor pisze:

  Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie. Pozdrowienia 🙂

 • Bill Gates pisze:

  Interesuje mnie prowadzenie własnego bloga muzycznego i przez cały dzień przeglądam wiele muzycznych blogów, aby znaleźć nową muzykę przed innymi ludźmi, których znam. Ale jak dokładnie te blogi najpierw znajdują tę muzykę? Czy naprawdę mogę zacząć od opublikowania muzyki, którą znajdę na innych blogach?.

 • Bill Gates Photomontage pisze:

  Prowadzę kilka blogów i forów i pozwalam ludziom pisać na nich swoje komentarze. Regularnie sprawdzam i usuwam wszelkie przekleństwa itp. Proszę również komentatorów, aby nie pozostawiali żadnych obraźliwych warunków na blogach/forach.. Niemniej jednak, czy nadal jestem prawnie odpowiedzialny za treści na moim blogu/forach, jeśli napiszą zniesławiający komentarz lub obraźliwe komentarze?. Wielkie dzięki..

Zostaw komentarz