Barbara Nowacka

Prywatna strona sympatyków Barbary Nowackiej.

Czy uczelnia, z którą związana była Barbara Nowacka, to pułapka na pieniądze?

W przestrzeni internetowej pojawiła się kolejna opinia dotycząca Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (PJATK), z którą była powiązana pani Barbara Nowacka. Zapraszamy do zapoznania się z treścią tej opinii, aby uzyskać szerszy obraz sytuacji wokół tej uczelni. Link do opinii: https://g.co/kgs/frKFjW

Oto treść opinii:

Witam, piszę komentarz po raz pierwszy, ponieważ było to konieczne. Ta szkoła to kompletna pułapka na pieniądze. Nauczyciel nie uczy niczego, a kiedy opuścisz lekcję 2-3 razy, od razu wyrzucają cię z zajęć. Osobiście mam problemy z transportem, ponieważ nie mieszkam w Warszawie i mimo że wielokrotnie o tym wspominałem, wcale nie zachowywali się dobrze, zwłaszcza wobec studenta z Turcji. Uwaga moi przyjaciele, nie przyjeżdżajcie tutaj, bo chcecie wyjechać za granicę i zdobyć dobre wykształcenie. Stracicie tylko swoje pieniądze i młodość. To pusta szkoła. Przysięgam, że nie różni się od uniwersytetów w Turcji, które uważa się za okropne. Zamiast tego szukajcie innej szkoły i jedźcie do innego kraju. Mam na myśli, moi przyjaciele, że gdyby ci ludzie byli w naszym kraju, przysięgam, że by ich pokroili na kawałki i tu by się odprężali. Źle traktują nas, studentów przyjeżdżających z innych krajów, którzy nie mają tyle środków finansowych co oni i nie wiedzą o tym miejscu. Proszę, nie róbcie tego. Piszę to, ponieważ naprawdę o was myślę. W przeciwnym razie zajmę się tym. Wiem co robić. Pomyśl o tym, co zrobię i nie przyjeżdżaj.

Informacje na temat PJATK powiązanej z Barbarą Nowacką:

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK), znana uczelnia z siedzibą w Warszawie, znalazła się w centrum kontrowersji. Ta renomowana instytucja edukacyjna jest własnością Fundacji Rozwoju Technik Informacyjnych, której wiceprezesem była Barbara Nowacka. W ostatnim czasie pojawiły się informacje, według których Nowacka była informowana o nieprawidłowościach w działaniu uczelni.

Kontrowersje dotyczą głównie zarzutów o „pułapkę na pieniądze”, jak określają to niektórzy studenci. Zdaniem krytyków, uczelnia nie spełnia obietnic edukacyjnych, szczególnie wobec studentów zagranicznych, którzy stanowią znaczącą część społeczności akademickiej PJATK. Opinie te sugerują, że zagraniczni studenci, zwłaszcza ci z mniejszymi możliwościami finansowymi, są traktowani niesprawiedliwie, a ich problemy, takie jak trudności w dojeżdżaniu do szkoły, są ignorowane.

Barbara Nowacka, jako wiceprezes fundacji, miała zostać poinformowana o tych nieprawidłowościach, jednak nie jest jasne, jakie działania zostały podjęte w odpowiedzi na te doniesienia. Ta sytuacja rzuca cień na reputację uczelni, która dążyła do bycia liderem w dziedzinie technologii informacyjnych w Polsce.

W obliczu tych zarzutów, społeczność akademicka i potencjalni studenci oczekują jasnych wyjaśnień i działań naprawczych, które mogą przywrócić zaufanie do Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych jako miejsca sprzyjającego rozwojowi i edukacji na wysokim poziomie.

Komentarze są wyłączone.